O mnie

O mnieO mnie

O mnie parę słów. Mam na imię Piotr.  Mieszkam na Śląsku. Rocznik niemłody ale jeszcze jary – 76-ty. Rysunek to jedno z moich hobby –  od zawsze. Jako dzieciak odrysowywałem postacie z komiksów Szarloty Pawel, Janusza Christy, Henryka Chmielewskiego i wielu innych Mistrzów. W ten sposób próbowałem nauczyć swoją rękę “dobrej kreski”. Niestety okazała się zbyt niezależna 🙂 – stąd takie a nie inne “kreski”. Dawno, dawno temu publikowałem swoje prace w czynie społecznym w gazetce parafialnej. Z tego powodu mogą się tutaj znaleźć komiksy “religijne”. Resztę tworzyłem na potrzeby własne (dla ukojenia nerwów własnych i otoczenia 🙂 ) lub dla znajomych.

Pewnie niektórzy z Was zadają sobie pytanie (patrząc na daty moich prac) dlaczego dopiero teraz postanowiłem je opublikować w świecie wirtualnym. To dzięki najważniejszej osobie w moim życiu. Mojej muzie – Monice.

Obecnie pracuję nad wydaniem kolorowanki dla dorosłych i młodzieży oraz nad dwoma bajkami dla dzieci. O postępie prac będę informował w aktualnościach :).

Życzę miłej lektury.

Piotr Dulski

 

 

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest