Czyste góry, doliny, lasy, jeziora, morze.

Wakacje

Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze. Wakacyjny sezon zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo odwiedzimy Polskę oraz bliskie i dalekie kraje. Planujemy wycieczki górskie, leżenie na plaży, nurkowanie, żaglowanie i wiele innych atrakcji jakie tylko jesteśmy w stanie wymyślić. Mam do Was ogromną prośbę. Spełnienie tej prośby jest również w Waszym interesie. Pamiętajmy by nie zaśmiecać okolic, które odwiedzimy. W zamian dostaniemy w prezencie od natury …
Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze.

Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze.

Przecież nikt z Nas nie chciałbym spędzić wolnego czasu na, który tak ciężko zapracował przez cały rok, w stertach śmierdzących śmieci. Ja bym na pewno nie chciał.

Pamiętajcie też by być rozważnym. W końcu jedziecie w inne, nowe środowisko, które jest Waszym naturalnym. Na co dzień żyjecie przecież w betonowych lub ceglanych jaskiniach, otoczonych meandrami asfaltowych dróg, wzdłuż których zwisają metalowe lniany wysokiego napięcia i drutów telefonicznych.

Fotografujcie, rysujcie, spisujcie swoje wspomnienia i ciekawe anegdoty. A po powrocie publikujcie na swoich blogach. Chętnie obejrzę i poczytam. A gdybyście nie mieli swojego miejsca w internecie to chętnie udzielę Wam  odrobiny miejsca na cartoonblog.pl.

Na zakończenie jeszcze raz z uporem maniaka proszę byście pozostawili po sobie

Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze.

One w przyszłym roku odwdzięczą się kolejnym udanym wypoczynkiem.

A teraz, żeby już nie przedłużać ani przynudzać na dobry początek wakacyjnego sezonu:

odpoczywajcie, bawcie się i szczęśliwie wracajcie pełni wspaniałych wspomnień.

Cartoonblog.pl życzy Wam tego z całego serca.

 

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.