Czyste góry, doliny, lasy, jeziora, morze.

Wakacje

Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze. Wakacyjny sezon zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo odwiedzimy Polskę oraz bliskie i dalekie kraje. Planujemy wycieczki górskie, leżenie na plaży, nurkowanie, żaglowanie i wiele innych atrakcji jakie tylko jesteśmy w stanie wymyślić. Mam do Was ogromną prośbę. Spełnienie tej prośby jest również w Waszym interesie. Pamiętajmy by nie zaśmiecać okolic, które odwiedzimy. W zamian dostaniemy w prezencie od natury …
Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze.

Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze.

Przecież nikt z Nas nie chciałbym spędzić wolnego czasu na, który tak ciężko zapracował przez cały rok, w stertach śmierdzących śmieci. Ja bym na pewno nie chciał.

Pamiętajcie też by być rozważnym. W końcu jedziecie w inne, nowe środowisko, które jest Waszym naturalnym. Na co dzień żyjecie przecież w betonowych lub ceglanych jaskiniach, otoczonych meandrami asfaltowych dróg, wzdłuż których zwisają metalowe lniany wysokiego napięcia i drutów telefonicznych.

Fotografujcie, rysujcie, spisujcie swoje wspomnienia i ciekawe anegdoty. A po powrocie publikujcie na swoich blogach. Chętnie obejrzę i poczytam. A gdybyście nie mieli swojego miejsca w internecie to chętnie udzielę Wam  odrobiny miejsca na cartoonblog.pl.

Na zakończenie jeszcze raz z uporem maniaka proszę byście pozostawili po sobie

Czyste góry, doliny, lasy jeziora, morze.

One w przyszłym roku odwdzięczą się kolejnym udanym wypoczynkiem.

A teraz, żeby już nie przedłużać ani przynudzać na dobry początek wakacyjnego sezonu:

odpoczywajcie, bawcie się i szczęśliwie wracajcie pełni wspaniałych wspomnień.

Cartoonblog.pl życzy Wam tego z całego serca.

 

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Ilustracje, komiksy, kolorowanki, nadruki na koszulki, plakaty

Witajcie

Ilustracje, komiksy, kolorowanki, nadruki na koszulki, plakaty, banery. Nazywam się Piotr Dulski. Specjalizuję się w tworzeniu komiksów humorystycznych, kolorowanek, ilustracji do bajek. Na stronie którą odwiedziłeś możesz zapoznać się z moimi wybranymi pracami. Jeśli potrzebujesz grafiki na swój produkt, lub poszukujesz nowego wzoru to zapraszam do skorzystania z moich usług. Ceny oraz czas realizacji dostosowuję indywidualnie do każdego kontrahenta. Przed zapłatą będziesz mógł zaproponować poprawki do przygotowanego wcześniej produktu. Oczywiście wystawiam faktury VAT.

Poszukuję również autorów bajek oraz scenariuszy komiksów humorystycznych. Najbardziej zależy mi na stałej współpracy. Wierzę, że przy odrobinie cierpliwości z obu stron, uda nam się stworzyć coś niepowtarzalnego.

Pamiętaj – jeśli potrzebujesz kogoś kto wykona dla Ciebie – ilustracje, komiksy, kolorowanki, nadruki na koszulki, plakaty, banery – to zapraszam do współpracy.

Zapytania przyjmuję w formie elektronicznej na admin@cartoonblog.pl oraz telefonicznie pod numerem +48 605 233 196.

Wydawnictwo Cartoonblog.pl – Piotr Dulski

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest