Współpraca

Współpraca

Współpraca przy ilustracjach, komiksach, kolorowankach, nadrukach na koszulki, plakaty, banery. Nazywam się Piotr Dulski. Specjalizuję się w tworzeniu komiksów humorystycznych, kolorowanek, ilustracji do bajek. Na stronie którą odwiedziłeś możesz zapoznać się z moimi wybranymi pracami. Jeśli potrzebujesz grafiki na swój produkt, lub poszukujesz nowego wzoru to zapraszam do skorzystania z moich usług. Ceny oraz czas realizacji dostosowuję indywidualnie do każdego kontrahenta. Przed zapłatą będziesz mógł zaproponować poprawki do przygotowanego wcześniej produktu.

Jestem otwarty na współpracę na innych autorów bajek oraz scenariuszy komiksów humorystycznych, rysowników, grafików. Najbardziej zależy mi na stałej współpracy, ale nie widzę przeszkód w udziale przy jednorazowym projekcie. Wierzę, że przy odrobinie cierpliwości z obu stron, uda nam się stworzyć coś niepowtarzalnego.

Zapraszam do odwiedzenia moich portofolio oraz fanpage’ów.

Pamiętaj – jeśli potrzebujesz kogoś kto wykona dla Ciebie – ilustracje, komiksy, kolorowanki, nadruki na koszulki, plakaty, banery – to zapraszam do współpracy.

Zapytania przyjmuję w formie elektronicznej na admin@cartoonblog.pl.

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

3 odpowiedzi do “Współpraca”

 1. I’m not that much of a online reader to be honest but your sites
  really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark you website too come back down the
  road. All the best

  1. Hi Martha. Thank You for Your visit on my site and positive comment.
   I think I should prepare English version of my artworks 🙂
   You are always more than welcome here!

 2. Materiał bardzo wartościowy. Ja się w pełni zgadzam z takim rozumowaniem i postawieniem sprawy. Mam pytanie skoro jesteśmy przy temacie, jako że szukam jakiejś drukarnie to chicałbym spytac zcy kojarzycie tą [url=https://www.initi.pl]https://www.initi.pl[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.